• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Edebiyat Gazetesi

Haftalık Kültür Sanat Haber Gazetesi

ŞEHİT AYBÜKE ÖĞRETMEN ŞİİRLERİ GÜLDESTESİ HAZIRLANACAK.

Öğretmen Aybüke Şenay Yalçın'ın aziz hatırasını yaşatmak ve 5. Şehadet yıldönümünde okurlara sunulmak amacıyla, adına yazılmış eserlerden oluşan "AYBÜKE ÖĞRETMENE ŞİİRLER" başlıklı bir seçki hazırlanıyor.

ŞEHİT AYBÜKE ÖĞRETMEN ŞİİRLERİ GÜLDESTESİ HAZIRLANACAK. (SON BAŞVURU TARİHİ.30 AĞUSTOS 2021 PAZARTESİ)...

Vatan haini katiller tarafından görevi sırasında katledilen Öğretmen Aybüke Şenay Yalçın'ın aziz hatırasını yaşatmak ve 5. Şehadet  yıldönümünde okurlara sunulmak amacıyla, adına yazılmış eserlerden oluşan "AYBÜKE ÖĞRETMENE ŞİİRLER" başlıklı bir seçki hazırlıyoruz.

KATILIM ŞARTLARI; 

1-Her katılımcı, Öğretmen Aybüke Şenay Yalçın için yazdığı bir şiirle birlikte bir adet resim ve kısa özgeçmişini de gönderecektir. 

2-Katılım ücretsiz olup, şiirler eserde şairin isminin alfabetik sıralama ile hece ve serbest olarak iki bölümde yer alacaktır. Her katılımcıya, 5 adet kitap ücretsiz olarak gönderilecektir. (Kitapları kargo ile gönderme ücreti, 7,5 TL katılımcıya ait olacaktır.) 

3-Son  katılım tarihi, 30 Ağustos 2021 Pazartesi'dir. 
 
4-Katılmak isteyenler şiirini, bir adet fotoğrafını ve iletişim bilgileri ile birlikte kısa özgeçmişini gunduzaydin58@hotmail.com  e posta adresine ya da watsapp'tan 0-542-4278661 hattına gönderebilirler. 
 
5-Eserin derlenmesi-düzenlemesi-basımı ve dağıtımı Ay Yayınları ve Balıkesir Yazarlar ve Şairler Derneği (BAYŞAD) işbirliği ile yürütülecektir. 
 
Hazırlama Kurulu Üyeleri;

Gündüz Aydın (E.Öğretmen-Gazeteci-Yazar-Şair-Yayıncı) Manisa,
Ali Tuluk (E.Polis-Şair) Denizli, 
Yusuf Akgül (E.Öğretmen-Şair) Balıkesir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın